SIEMENS 6ES72141BG400XB0 SIMATIC S7-1200 1214C kompaktne protsessori moodul PLC
Lühike kirjeldus:
SIEMENS 6ES72141BG400XB0:SIMATIC S7-1200, CPU 1214C, KOMPAKTSEPTOR, AC/DC/RLY, SISSEEHITATUD I/O: 14 DI 24V DC; 10 DO RELEY 2A; 2 AI 0–10V DC, TOITEALLIKAS: AC 85–264 V AC 47–63 HZ, PROGRAMMI-/ANDMEMÄLU: 100 KB MÄRKUS: !!PROGRAMMEERIMISEKS ON VAJA V14 SP2 PORTAALI TARKVARA!!
  • Toote üksikasjad
    Tootesildid
    Toote kuupäev:
    Toode
    Artikli number (turule suunatud number) 6ES72141BG400XB0 | 6ES72141BG400XB0
    Toote kirjeldus SIMATIC S7-1200, CPU 1214C, KOMPAKTSEPTOR, AC/DC/RLY, SISSEEHITATUD I/O: 14 DI 24V DC; 10 DO RELEE 2A; 2 AI 0–10V DC, TOITEALLIKAS: AC 85–264 V AC SAGEDUSEL 47–63 HZ, PROGRAMMI-/ANDMEMÄLU: 100 KB MÄRKUS: !!PROGRAMMEERIMISEKS ON VAJA V14 SP2 PORTAALI TARKVARA!!
    Tooteperekond Protsessor 1214C
    Toote elutsükkel (PLM) PM300: Aktiivne toode
    Tarneinfo
    Ekspordikontrolli eeskirjad AL: N / ECCN: EAR99H
    Standardne tarneaeg tehasest 60 päeva/päevad
    Netokaal (naela) 1,001 naela
    Pakendi mõõde 4,37 × 4,606 × 3,346
    Paki suuruse mõõtühik Toll
    Koguseühik 1 tükk
    Pakendi kogus 1
    Lisateave toote kohta
    EAN 4047623402749
    UPC 887621769048
    Kauba kood 85371091
    LKZ_FDB/ Kataloogi ID ST72
    Tooterühm 4509
    Grupi kood R132
    Päritoluriik Hiina
    SIEMENSi protsessori 1214C disain
    Kompaktsel protsessoril 1214C on:
    • 3 seadmeversiooni erinevate toiteallikate ja juhtpingetega.
    • Integreeritud toiteplokk kas laiaulatusliku vahelduvvoolu- või alalisvoolutoiteplokina (85 ... 264 V vahelduvvool või 24 V alalisvool)
    • Integreeritud 24 V enkooder/koormusvoolu toide:
      Andurite ja enkoodrite otseühenduseks. 400 mA väljundvooluga saab seda kasutada ka koormustoiteallikana.
    • 14 integreeritud digitaalsisendit 24 V DC (voolu neeldumise/allika sisend (IEC tüüp 1 voolu neeldumine)).
    • 10 integreeritud digitaalväljundit, kas 24 V alalisvoolu või relee kaudu.
    • 2 integreeritud analoogsisendit 0 ... 10 V.
    • 2 impulssväljundit (PTO) sagedusega kuni 100 kHz.
    • Impulsslaiuse modulatsiooniga väljundid (PWM) sagedusega kuni 100 kHz.
    • Integreeritud Etherneti liides (TCP/IP natiivne, ISO-on-TCP).
    • 6 kiirloendurit (3 max 100 kHz; 3 max 30 kHz) parameetriseeritavate lubamis- ja lähtestamissisenditega, mida saab samaaegselt kasutada üles- ja allapoole loenduritena 2 eraldi sisendiga või inkrementaalkoodrite ühendamiseks.